Úřední deska

Kontaktní údaje školy

Korespondenční adresa:
Střední škola polytechnická, České Budějovice, Nerudova 59
Nerudova 59
370 04 České Budějovice

Identifikátor datové schránky: dwrgnpv

Úřední hodiny podatelny: 
PO – PÁ: 8.00 – 15.00 hodin

E-Podatelna:
sekretariat@sspcb.cz

 

Veřejné zakázky

 

 

 

 

Adresa profilu zadavatele:
https://www.egordion.cz/nabidkaGORDION/profilJihoceskyKraj

 

 

 

Přijímací řízení pro žáky do školního roku 2022/2023

Vyhlášení 4. kola přijímacího řízení pro školní rok 2022/2023

Kritéria 4. kola přijímacího řízení pro školní rok 2022/2023

 
 

Výsledkové listiny 3. kola přijímacího řízení pro školní rok 2022/2023 – Tříleté učební obory

Kód oboru Obor Všichni uchazeči Přijatí uchazeči
36-67-H/01 Zedník Výsledková listina Výsledková listina

Kritéria 3. kola přijímacího řízení

 
 

Vyhlášení 3. kola přijímacího řízení pro školní rok 2022/2023

 

Kritéria 3. kola přijímacího řízení pro školní rok 2022/2023

 
 

Výsledkové listiny 2. kola přijímacího řízení pro školní rok 2022/2023 – Čtyřleté maturitní obory

Kód oboru Obor Všichni uchazeči Přijatí uchazeči
63-41-M/01 Ekonomika a podnikání (Finanční služby) Výsledková listina Výsledková listina
36-45-M/01 Technická zařízení budov Výsledková listina Výsledková listina
36-43-M/01 Technologie a materiály ve stavebnictví Výsledková listina Výsledková listina



Výsledkové listiny 2. kola přijímacího řízení pro školní rok 2022/2023 – Tříleté učební obory

Kód oboru Obor Všichni uchazeči Přijatí uchazeči
39-41-H/01 Malíř Výsledková listina Výsledková listina
36-66-H/01 Montér suchých staveb Výsledková listina Výsledková listina
36-64-H/01 Tesař Výsledková listina Výsledková listina
36-67-H/01 Zedník Výsledková listina Výsledková listina

Kritéria 2. kola přijímacího řízení

Informace o podávání Zápisového lístku a případného odvolání




Výsledková listina 1. kola přijímacího řízení pro školní rok 2022/2023 oboru 39-08-M/01 Požární ochrana po náhradním termínu

Kód oboru Obor Všichni uchazeči Přijatí uchazeči
39-08-M/01 Požární ochrana Výsledková listina Výsledková listina



Vyhlášení 2. kola přijímacího řízení pro školní rok 2022/2023

Kritéria 2. kola přijímacího řízení pro školní rok 2022/2023


Výsledkové listiny maturitních oborů 1. kola přijímacího řízení pro školní rok 2022/2023

Kód oboru Obor Všichni uchazeči Přijatí uchazeči
63-41-M/01 Ekonomika a podnikání (Finanční služby) Výsledková listina Výsledková listina
36-45-M/01 Technická zařízení budov Výsledková listina Výsledková listina
36-43-M/01 Technologie a materiály ve stavebnictví Výsledková listina Výsledková listina
39-08-M/01 Požární ochrana Výsledková listina Výsledková listina
64-41-L/51 Podnikání Výsledková listina Výsledková listina

Kritéria 1. kola přijímacího řízení

Informace o podávání Zápisového lístku do maturitních oborů a informace o odvolání


 

Výsledkové listiny tříletých učebních oborů 1. kola přijímacího řízení pro školní rok 2022/2023

Kód oboru Obor Všichni uchazeči Přijatí uchazeči
36-52-H/01 Instalatér Výsledková listina Výsledková listina
36-56-H/01 Kominík Výsledková listina Výsledková listina
39-41-H/01 Malíř Výsledková listina Výsledková listina
36-66-H/01 Montér suchých staveb Výsledková listina Výsledková listina
23-51-H/01 Strojní mechanik Výsledková listina Výsledková listina
36-64-H/01 Tesař Výsledková listina Výsledková listina
33-56-H/01 Truhlář Výsledková listina Výsledková listina
36-67-H/01 Zedník Výsledková listina Výsledková listina

Kritéria 1. kola přijímacího řízení

Informace o podávání Zápisového lístku pro tříleté učební obory

 


 

Vyhlášení 1. kola přijímacího řízení pro školní rok 2022/2023

Kritéria 1. kola přijímacího řízení pro školní rok 2022/2023

 

Soupis výsledků výběrových řízení – zakázek malého rozsahu

2019

Protokol o výsledku výběrového řízení – zpracování žádosti o dotaci na rek. svářecí školy

2018

Protokol o výsledku výběrového řízení – Nákup nábytku
Protokol o výsledku výběrového řízení – Nákup IT techniky
Protokol o výsledku výběrového řízení – Modernizace SŠP
Protokol o výsledku výběrového řízení – Nákup IT techniky
Protokol o výsledku výběrového řízení – Projektová dokumentace na rekonstrukci svářecí školy

2017

Protokol o výsledku výběrového řízení – Ostraha a recepce
Protokol o výsledku výběrového řízení – Kotelna DM Skuherského
Protokol o výsledku výběrového řízení – matrace
Protokol o výsledku výběrového řízení – svařovací stůl
Protokol o výsledku výběrového řízení – administrace projektu IROP
Protokol o výsledku výběrového řízení – dodávka školního nábytku

2016

Protokol o výsledku výběrového řízení – ostraha a činnost recepce
Protokol o výsledku výběrového řízení – školní rozhlas
Protokol o výsledku výběrového řízení – židle do konferenčního sálu
Protokol o výsledku výběrového řízení – systém generálního klíče
Protokol o výsledku výběrového řízení – zpracování žádosti o dotaci
Protokol o výsledku výběrového řízení – nákup a pronájem tiskáren
Protokol o výsledku výběrového řízení – nákup AV techniky
Protokol o výsledku poptávkového řízení – Rekonstrukce přednáškového sálu
Protokol o výsledku výběrového řízení – dřevoobráběcí stroje
Protokol o výsledku výběrového řízení – kovoobráběcí stroje